Ти як? Ментальне здоров'я

 

"Ти як?"

 В межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої першою леді України Оленою Зеленською старувала комунікаційна кампанія. Мета кампанії – сприяти формуванню в суспільстві культури піклування про ментальне здоров'я, дати розуміння та показати інструменти, які допоможуть українцям дбати про свій внутрішній стан.💓

 Перспективи повоєнного відновлення України значною мірою залежать від рівня емоційної солідарності громадян та культури піклування про ментальне здоров’я. Психологічні проблеми наростають непомітно, впливають на всі сфери життя та знижують здатність протистояти викликам. Піклування про ментальне здоров'я має стати звичною відповідальністю кожного. 

Натисніть на постер, щоб дізнатись, як зберегти ментальне здоров'я наших дітей під час війни 👇


  Турбота про ментальне здоров’я має бути такою ж невід’ємною частиною нашого життя, як і піклування про наш фізичний стан. Адже щоб почуватися добре, потрібно не лише перебувати в гармонії із собою та навколишнім світом, а, насамперед, потурбуватися про свої внутрішні відчуття.
В умовах війни понад 90% українців мають хоча б один із симптомів тривожних розладів, але 31% не вважають свої ментальні проблеми вагомими для звернення по допомогу і важливими для інших.
Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?», створена за ініціативою першої леді Олени Зеленської, має на меті допомогти українцям усвідомити і визнати власний психічний стан.
Дізнатися більше, як виявити стрес у себе чи близьких, як підтримати, контролювати і допомогти собі та іншим людям, можна за посиланням http://howareu.com.











Як допомогти дитині яка перебуває у стресі?

  Виживання дитини безпосередньо залежить від її рідних і близьких дорослих, а також від того, як вони допомагають їй впоратися зі стресовими емоціями. І що менша дитина, то більшої допомоги від батьків вона потребує в «опрацюванні» стресових ситуацій, адже зона мозку, яка за це відповідає, ще не сформована, а «мозок ящірки» є домінуючим інструментом реагування. Саме тому нам насамперед необхідно
заспокоїти «мозок ящірки» дитини, а вже потім говорити з нею.

Натисніть на постер, щоб дізнатись більше 👀👇



Стрес

  Сімейне життя, повністю звільнене від стресу, здається неможливим, оскільки в будь-які стосунки, які основані на любові – чи з партнером по життю, чи з дитиною – вписані конфлікти та взаємні поступки. Але якщо Ви відчуваєте, що у Вашому житті забагато стресів, то можете вжити ряд заходів, щоб покращити свою якість життя та якість життя своїх дітей – незалежно від того, наскільки погано Ви почуваєтесь в даний момент.

 Натисніть на постер та дізнайтесь дієві поради у боротьбі з батьківським стресом 🌩️



    🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

Ігри на зняття стресу у дітей 


Практики, які можна застосовувати щодня для зменшення стресу 🌞👇




Життєстійкість – це здатність справлятися з труднощами, при цьому рости й розвиватись
Щоб допомогти собі приборкати надмірні емоції:
🌱 зробіть 15-20 маленьких ковтків води/чаю у спокійному ритмі (ковток — вдих-видих — ковток)
🌱 спробуйте подумки описати, що ви бачите навколо себе, який відчуваєте запах, рукою провести по будь-якому предмету чи текстилю, зосереджуючись на тактильних відчуттях. 
🌱 промовте собі слова підтримки і пам'ятайте, ви — не самотні, ми разом проходимо через це і обов'язково витримаємо, переможемо і відбудуємо 🇺🇦 

Антистрес - вправи для дітей











Немає коментарів:

Дописати коментар